Ik had geen idee wat ik kon verwachten van mijn eerste coachingstraject. Op mijn werk en in mijn prive-leven liep ik vast. Mijn hoofd liep vol, had het altijd druk, wilde alle ballen in de lucht houden, ten koste van mezelf. Er moest iets gebeuren.
Nathalie kwam op het juiste moment op mijn pad.
De eerste sessie voelde meteen goed, persoonlijk en vertrouwd. Dankzij de kritische doortastendheid van Nathalie kwam ze telkens weer snel tot de kern van mijn ‘problemen’. Door onze gesprekken kreeg ik een beter inzicht in mijn eigen doen en laten en patronen. We spraken over mijzelf, hadden goede, verhelderende gesprekken over mijn loopbaan en door middel van oefeningen werd veel over mijzelf duidelijk.
Het coachingstraject heb ik ervaren als een onvergetelijke, inspirerende periode waaraan ik nog vaak terug zal denken. Ik heb meer balans kunnen creeeren in mijn werk en prive-leven.
Op een heel natuurlijke en ongeforceerde manier is spiritualiteit onderdeel gaan uitmaken van onze sessies, dit vond ik ontzettend bijzonder. Ook na het traject is dit onderdeel gaan uitmaken van mijn leven.
Na deze periode is mijn leven en mijn blik op het leven in een rustiger vaarwater terecht gekomen, met meer kennis over mijzelf waardoor ik de rust ook beter kan bewaren.
MvE, HR manager (2017)